Vyzerá, ako keby na nej roky pracoval celý tím estetických chirurgov živého Barbie/Kena Rodriga Alvesa, no chorvátska instasenzácia menom Claudia Rivier na naturálnosť svojho tela nedá dopustiť. Plastiku vraj nikdy v živote nepodstúpila a ani nemieni. Veď na takom od Boha dokonalom tele by to predsa bola taká škoda!

S takmer 300-tisíc sledovateľmi z celého sveta a účtom na platforme OnlyFans na svojom vzhľade Claudia slušne zarába. Svojej „genetike“ tak vraj vďačí za mnohé – okrem peňazí jej chodia darčeky od nadšených obdivovateľov a desiatky žiadostí o ruku od neznámych mužov. Tie však modelka so smiechom odmieta.

Ak sa aj z času na čas nájde niekto, kto si priamo dovolí spochybniť absenciu zákrokov u ženy, ako je ona, Claudia má na to iba jedinú odpoveď: „Na prvý pohľad je zrejmé, že tieto prsia sú pravé.“ Určite rovnako ako zadok, extrémne úzky nos či „kačacie“ pery.

 

Ku vzhľadu, ktorý by sa čo i len zdiaľky mohol zdať umelý, si však vraj Claudia dopomáha len make-upom a filtrami. Nuž, nech už je to ako chce, modelka vie, čo rozhodne vie, čo robí, lebo ako biznis stratégia to evidentne funguje!

Odvážnejšie Claudiine FOTKY nájdete >>>TU<<<!

“Najškaredšiu” českú po*noherečku pravidelne napádajú: “Toto je už fakt moc!”

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/claudiarivier