Dara Rolins jednoznačne nepatrí medzi najskromnejšie celebrity, aké na Slovensku máme. Pravidelne vystavuje na obdiv svoju postavu, o ktorej ale tvrdí, že je dielom prírody, tvrdí, že je pyšná na svoje vrásky a najnovšie sa dokonca vyjadrila na margo svojich estetických zákrokov. Vraj ich na to, aby jej zdvihli sebavedomie, absolútne nepotrebovala!

Ženy sa majú mať rady také, aké sú. Tak aspoň znie posolstvo, aké pravidelne šíri Dara Rolins na svojom Instagrame, hoci paradoxne často pri nadmerne upravených a zretušovaných fotkách. Niektoré jej fanynky to teda nevydržali a poukázali na to, že jej slová sú často v rozpore v jej konaním – sama má predsa za sebou hneď niekoľko zákrokov! Rolins sa teda rozhodla na túto tému prehovoriť.

“To, že sa riešim, nie je tajomstvom. Vychádza to z mojej podstaty a súvisí to aj s mojou profesiou, kedy je človek pod drobnohľadom. Jasné že veci ladím, pomáham im,” vyjadrila sa speváčka, pričom dodala, že podľa nej žiadne z jej vylepšení nie je v rozpore so zdravým rozumom.

“Dôvod, prečo som ich podstúpila/podstupujem, nemá NIČ spoločné s neláskou. Mojím cieľom nikdy nebolo poprieť Daru. Skôr vyhovieť jej túžbam. Väčšie prsia dokážu žene zdvihnúť sebavedomie a aj v prípade nosu, ktorý som si nechala ‘opraviť’, išlo o vyriešenie rovnice fotogenickejšieho tvaru, nie získania väčšieho množstva sebalásky,” obraňuje Dara svoje zákroky dosť rozporuplne.

Speváčka dodala, že napriek tomu, čo ľudia tvrdia, v tvári nemá žiadne výplne – len vždy, keď trochu prirodzene schudne, sa jej vyrysujú líca. Taktiež nič nerobí so svojimi vráskami, výnimkou sú vraj len tie medzi obočím, kam si necháva každé tri mesiace pichnúť botox.

“A či sa mám vďaka tomu radšej? Ani nie, ale prídem si viac fresh na pohľad! Nemám dokonalú postavu, ani vlasy, ani tvár, ale viem, že som ku**vsky cool! A že mám po mame a otcovi dobré srdce, slušnú intuíciu a ani moje talenty nie sú na zahodenie. A to je dosť dôvodov na to, aby som bola šťastná v Dare,” zakončila monológ slávnou čerešničkou na torte speváčka, ktorá sa miluje taká, aká je.

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi