Krása je mimoriadne abstraktný pojem a je tomu tak práve preto, že každému sa páči niečo iné – dlhé vlasy, krátke vlasy, tetovania, krivky… Aj namakaný farmár Henrik Szabó má v tomto smere jasné preferencie. Nechal sa počuť, že žena môže byť aj “najväčšia p..a na svete”, no keď má svalnaté stehná, správa sa pri nej ako totálny úchylák!

Než stiptéra Heňa zo statku odviezla sanitka, stihol si tam nájsť novú kratochvíľu – a to rozoberať so Sárou Adamčíkovou to, čo ich na opačnom pohlaví najviac vzrušuje. Ani jeden sa netajil tým, že im už milovanie poriadne chýba, a tak si to kompenzovali aspoň takýmito rozhovormi, pri ktorých sa neváhali priznať k mnohým “úchylkám”.

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

“Som úchylák na veľké stehná u žien. Akože fakt veľké. Ale že svalnaté, nie tlsté. To keď vidím, že sú fakt akože poriadne, tak…,” vyznal sa Heňo, no Sára, ktorá sa rozhovor neustále snažila stočiť na seba, ho prerušila: “Moje sú OK?”

“No, u mňa platí, že čím väčšie, tým lepšie,” znela diplomatická odpoveď. “Takže ja keď vidím také stehná a riť, môže to byť aj najväčšia p..a na svete, ale má proste veľké stehná a to mi stačí.” Farmársky Aquaman dodal, že pri žene, ktorá by spĺňala tieto kritériá, by sa ani nedokázal správať normálne.

Takže, dámy a slečny, ak máte záujem, viete, čo máte robiť!

Viac si môžete pozrieť v 41. epizóde
Farmy X-tra (od 6:55) >>> TU <<<!

Zdroj/Foto: TV Markíza