Sú veci, ktoré skrátka nerobíme z osobného presvedčenia. A potom sú tu také, ktoré sa nám ako neprípustné javia takmer až na nevedomej úrovni – odmietame ich robiť, no ani nevieme, z akého dôvodu.

Čosi podobné má vo svojom živote aj Dara Rolins. Zvyk, ktorý hraničí až s poverčivosťou. Priznala sa k nemu v popise k fotografii hore bez, na ktorej mala oblečené len čierne nohavice.

“A než pôjdem spať, zbavím sa aj tých nohavíc,” napísala speváčka. Dôvod? Ich farba! “Nie, nespím nahá. Najradšej mám pánske trenky alebo boxerky, plus tričko. Bielej alebo svetlej farby. Nikdy nespím v čiernom. Niekde som raz čítala, že to neprospieva zdravému spánku.

Hoci si Darina nespomína, kto to kedy povedal a ani nevie, či to má vôbec reálny základ, fanúšikom povedala, že v čiernom ju skrátka spať nikdy neuvidia. “Takto… Väčšina z vás ma neuvidí spať ani v bielej,” uviedla veci na pravú mieru na záver. “Ale prišlo mi fajn podať vám na danú tému ucelenú informáciu.” 

Takúto poverčivosť by od divokej speváčky zrejme čakal len málokto, keď sa však cíti dobre v svetlejších farbách, prečo nie? Zaujímavé je aj to, že touto informáciou Dara Rolins fanúšikov pomyselne pozvala do svojej spálne – len na to, aby ich odtiaľ vzápätí elegantne a s úsmevom vyhodila. 🙂

Speváčkinu FOTO hore bez nájdete >>>TU<<<!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Dara Rolins chcela poslať odkaz hejterom, ale… Prirovnala samu seba k Beyoncé?!

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi