Emma Drobná sa do povedomia fanúšikov dostala skrz spevácku súťaž, a odvtedy je miláčikom slovenského publika. Skromná, vtipná a nenápadná, no veľmi talentovaná a nadaná speváčka, má v živote nového muža. Neuveríte, kto ním je!

Víťazka štvrtej série Česko Slovensko hľadá Superstar, 25 ročná Emma, vydala svoj prvý album ešte v roku 2017. Už počas súťaže ju spájali s Danielom Krížkom, no ani jeden z nich klebety nikdy nepotvrdil.

Na konci roka 2015 sa dala dokopy so Štepánom Urbanom, taktiež kolegom zo Superstar, ktorý jej okrem partnera v osobnom živote, asistoval aj ako gitarista, vokalista a pomáhal jej so skladaním piesní.

Začiatkom novembra sa na verejnosť dostali informácie, že Emma Drobná vymenila hudobníka Urbana za bývalého futbalistu Filipa Šeba. Ten je od speváčky starší o 10 rokov, no ani jednému z nich to zjavne neprekáža.

Na krste jej nového videa k singlu “Deamons” spolu vyzerali veľmi spokojne, dokonca nechýbali ani bozky, objatia a nežné dotyky. Spomínate si ešte na epizódu internetovej relácie lvl lama? Tam Filip prezradil, že si píše so známou Slovenkou a páči sa mu, že “s nikým zo šoubiznisu nespala”. Mohla to už vtedy byť Emma? 😀

Filip Šebo v lvl lama

Fotky zaľúbeného páru si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Instagram/ emmadrobna | Zdroj: pluska.sk | Video: YouTube