Adele sa po dlhšej dobe ukázala na verejnosti a to hneď vo veľkom štýle. U americkej moderátorky Oprah priznala niekoľko démonov z minulosti, priznala, aký zlý vzťah mala s otcom. 

Od roku 2018 sa v jej živote odohrali nepekné veci, rozviedla sa, mala problémy s alkoholom, zomrel jej otec, s ktorým mala naozaj zlý vzťah a trápila sa depresiami a úzkosťami po rozvode.

Najväčšou ranou, ktorú utrpela ako dieťa, bol absolútny nezáujem zo strany otca Marca Evansa. „Od všetkých som mala absolútne nulové očakávania, pretože som sa naučila nemať ich od môjho otca. On bol dôvodom, prečo som úplne nevedela, aké to je byť v milujúcom vzťahu,“ povedala úprimne.

Práve kvôli otcovi prestala s alkoholom. Po rozchode s manželom Simonom začala piť, no rozhodla sa, že s tým sekne. „Alkohol mi vzal môjho otca,“ priznala. Po tom, čo schudla takmer 45 kilogramov, hovorila, že to vôbec neplánovala. Za premenou boli úzkostné stavy, ktoré prežívali pri rozvode. „Bola som z nich kompletne paralyzovaná a zmätená, pretože som pri nich nebola schopná ovládať svoje telo,“ vysvetlila.

Zdroj: dobrenoviny.sk | Foto: Instagram