Dara Rolins už dlhodobo patrí medzi obľúbené slovenské celebrity, ktoré sa radi prezentujú na sociálnych sieťach. Medzi jej najfrekventovanejšie príspevky patria fotografie vyšportovaného tela, ktorým sa rada chváli, pretože na ňom aj náležite maká. Toto sa jej však najnovšie poriadne škaredo vypomstilo. Jej meno a fotky totiž zneužili podvodníci!

Slovenská speváčka sa netají tým, že týždenne trávi dlhé hodiny v posilňovni a okrem nej si dáva pravidelne do tela aj inými športovými aktivitami. Len sotva by po takomto úsilí vyvinutom na to, aby jej telo aj vo veku 47 rokov vyzeralo pevne, prisúdila výsledok svojej práce „zázračnému“ nápoju na chudnutie. Niekto však vo vymyslených odporúčaniach od Dary Rolins videl zlatú baňu.

Dara Rolins posilňovňa

Istá internetová stránka si takýmto spôsobom „požičala“ meno aj fotografie našej speváčky, ktorá o tom, že robí reklamu produktu na chudnutie, zrejme ani nemá potuchy. Text, ktorý pôsobí ako z Google prekladača, zachádza ešte ďalej – podľa neho bola Dara zažalovaná trénermi a dietológmi, pretože vyzradila tajomstvo „ľahkého a efektívneho“ chudnutia, ktoré spočíva práve v pití nápoja. Súdny spor ale vyhrala, následne sa však bála pomsty, a tak chodila po svete s ochrankou.

Dara Rolins cvičenie

Internet je podobných podvodných reklám plný, málokedy si však dovolia zájsť tak ďaleko, že využívajú tváre celebrít. Tu ide s najväčšou pravdepodobnosťou o zahraničného pôvodcu, ktorý si z každej krajiny, kde sa bude reklama zobrazovať, vyberie jednu populárnu celebritu s verejne dostupnými fotografiami, text nechá preložiť automaticky niektorým z prekladačov a následne čaká, kto sa ešte na podobný typ podvodného marketingu nechá zlákať. Vystupovať pôvodcu takéhoto počínania býva veľmi náročné, ba niekedy až nemožné, a tak páchateľ zostáva neznámy.

Fotografie Darinho tela si môžete pozrieť TU!

Dara Rolins

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/dararolins_vermi