Hormóny ovplyvňujú život človeka viac, než si je väčšina z nás ochotná pripustiť a tie tehotenské vedia byť niekedy extrémne ofenzívne. Ženám, ktoré sa pripravujú na príchod dieťaťa na svet, môžu spolu s ďalšími faktormi kompletne prehádzať rebríček hodnôt. To sa zrejme stalo aj slávnej speváčke Meghan Trainor, ktorá priznala, že kým bude mať v brušku bábätko, jednoznačne nebude so svojím manželom spať. Dôvod? Proste je to tak!

Blondínka známa predovšetkým vďaka megahitu All About That Bass (2014) sa vydala v decembri pred dvoma rokmi a už tento október oznámila, že spolu s manželom Darylom Sabarom čakajú prvé dieťatko. Ide o synčeka, ktorý sa má narodiť začiatkom budúceho roka.

Kým však netrpezlivo očakávaný potomok nebude na svete, v spálni sa vraj nebude odohrávať nič viac, než spánok. 26-ročná Meghan sa totiž netají tým, že intimita pre ňu momentálne nepripadá do úvahy nie z fyzického, no predovšetkým z mentálneho hľadiska.

“Možno je to čudné, ale z psychického hľadiska nedokážem mať s*x, kým je medzi nami náš syn,” vyjadrila sa interpretka. “Všetky tehotenské aplikácie tvrdia, že je to skvelé, no ja po celý čas nedokážem myslieť na nič iné, než že mám v brušku malého chlapca.”

Hoci je intimita počas tehotenstva skutočne bezpečná, ba podľa niektorých až žiadúca, Meghan si veľmi dobre uvedomuje, že počúvať svoje telo je prvoradé. Je úžasné, že to zároveň očividne rešpektuje aj jej manžel. Takéto vzťahy sú pre speváčkiných fanúšikov úžasným príkladom, ako by to malo fungovať!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: People.com | Foto: Instagram/meghan_trainor, Pinterest