Jedna z najznámejších osobností uvažuje nad tým, že sekne s kariérou a vzdá sa tak svojich verných fanúšikov. Selena Gomez sa preslávila ako 15-ročná tínedžerka, keď hrala v obľúbených detských Disney seriáloch a naspievala pieseň.

Hudba sa stala jej vášňou a doteraz predala neuveriteľných 7 miliónov albumov. Avšak priznala, že ju ľudia neberú v hudobnom priemysle vážne a vidia ju stále ako detskú tváričku v seriáloch. “Je ťažké robiť hudbu, keď vás ľudia neberú vážne,” povedala Selena pre magazín Vogue.

“Myslím si, že je tam mnoho ľudí, ktorí si moju hudbu užívajú a za to som veľmi vďačná. Nabudúce, keď vydám svoj ďalší album, to však bude iné. Chcem tomu dať poslednú šancu predtým, než s hudbou skončím,” priznala speváčka.

Je jasné, že Selena sa chce stať obyčajnou ženou a žiť jednoduchý život. Prešla si psychickými problémami, pri ktorých ju opustil aj jej bývalý priateľ Justin Bieber. Ten sa po dvoch mesiacoch oženil s modelkou Hailey Bieber, čo Selenu poslalo ku dnu. Musela sa so všetkým vyrovnať a hudbe chce napriek všetkému dať poslednú šancu.

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram/selenagomez