Obľúbená speváčka Rita Ora oslávila svoje 30. narodeniny, aj napriek prísnym nariadeniam spojených s koronavírusom, vo veľkom štýle. Za svoj čin aj draho zaplatila!

Britská speváčka si nenechala prekaziť oslavu svojich okrúhlych narodenín nejakým lockdownom, ktorý vládne v krajine. Vo vychýrenej londýnskej štvrti Nothing Hill, v jednej zo slávnych reštaurácii, zorganizovala mega párty pre prominentných priateľov zo sveta šoubiznisu.

“Bolo tam veľa hostí, všetci boli luxusne vyobliekaní a do budovy vchádzali zadným vchodom. Vpredu striehla ochranka a dával pozor, aby tam nevstúpil nikto cudzí. Všetci boli dobre naladení a bolo vidno, že sa tešia na poriadnu zábavu,” prezradil zdroj pre denník The Sun.

Na sociálnych sieťach sa na speváčku zvalila vlna kritiky a za jej nezodpovedné správanie jej kládli do rozmaznaných deciek. Popová diva neskôr svoje konanie prehodnotila a ospravedlnila sa prostredníctvom Instagramu.

“Išlo o vážnu a neospravedlniteľnú chybu v úsudku. Vzhľadom na obmedzenia si uvedomujem, aké nezodpovedné boli moje kroky a beriem na seba plnú zodpovednosť. Obzvlášť trápne sa cítim, keďže viem, ako tvrdo ľudia pracovali v boji proti tejto hroznej chorobe,” napísala hviezda, ktorej mama je psychiatrička a pomáhala ako dobrovoľníčka v prvej vlne.

Dcéra si uvedomila vážnosť svojho situácie a možného šírenia sa ochorenia medzi všetkými zúčastnenými oslavy až tak, že ju výčitky zaviali na policajnú stanicu, kde vraj dobrovoľne zaplatila pokutu vo výške 10 tisíc libier.

Fotografie z oslavy si môžete pozrieť tu!

PRE VIAC INFO NÁS SLEDUJTE NA FACEBOOKU!

Zdroj: The Sun, TopStar TV JOJ, Instagram/ritaora