Od začiatku bolo jasné, že očkovanie si získa viac odporcov, ako fanúšikov a je normálne, že ľudia sú plní obáv a nevedia, čo ich vlastne čaká. Po tak náročnom roku, akým 2020 nepochybne bol, už nevládzu.

Vláda Slovenskej republiky, rovnako aj odborníci a infektológovia, chceli Slovákom predstaviť vakcíny na Covid-19, ktoré konečne úspešne dorazili aj k nám. Bohužiaľ, stretli sa s odporom, pochybovačmi a neprajníkmi. Tí si myslia, že živý prenos bol len veľkým divadlom na národ. 

Včera sa ako prvý nechal zaočkovať profesor Krčméry, dnes nasledovala aj pani prezidentka Čaputová. Na kritiku ihneď reagoval aj samotný Igor Matovič, svoje si potreboval povedať aj opozičný poslanec Robert Fico.

K očkovaniu sa vyjadril aj kontroverzný Martin Jakubec, ten postol video priamo z toalety. “Ak ste ešte pri zmysloch, vyzvracajte a vysrte, prosím vás, v tejto chvíli aj vy všetko to, čo ste videli v rámci tejto tlačovky. Dnešný deň sa zapisuje v podstate do historicky najväčšieho podvodu za 100 rokov na občanoch Slovenska.. Milí priatelia, mne je zle.. Krčméry dostal veľmi veľa určite zaplatené za toto. A pokiaľ nedostal zaplatené, tak jemu na sklonku života je to už úplne jedno, či to prežije alebo neprežije.. Ja by som sa asi ušal od smiechu, keby tam on odpadol,” ostro kritizuje šlágrový spevák.

Celé jeho vyjadrenie si pozrite vo videu:

Zdroj: Facebook/Martin Jakubec | Foto: Instagram/ministerstvo_zdravotnictva_sr, Pixabay | Video: streamable.com