Miroslava Fabušová (37), miss-ka, ktorej osud poslednú dobu vôbec nepraje. Pred niekoľkými týždňami bola účastníčkou vážnej autonehody v limuzíne spolu s Borisom Kollárom a včera rozbila svoje auto, ktoré skončilo v priekope!

Slovenská modelka sa od hrozivej autonehody zotavuje z vážnych zranení chrbtice v domácej liečbe. Zranenie je tak vážne, že potrebuje operáciu, ktorá sa ale stále neuskutočnila pre plné termíny spojené s koronavírusom.

„CT ukázalo, že štvrtý stavec bol zlomený a platničky medzi piatym a siedmym stavcom vysunuté. Operácia krčného stavca jednoducho musí byť čím skôr. Teraz kvôli COVID-u musím čakať na termín. Budú mi musieť robiť vštep z panvy a dávať ho do krku,“ povedala Mirka s tým, že každý týždeň povinne chodí na kontrolné röntgeny.

Práve včera mala termín kontroly a ako naschvál, nezohnala žiaden odvoz. Preto sa rozhodla risknúť a sadnúť si aj napriek veľkým bolestiam za volant smerom priamo do nemocnice. Ešte sa nestihla spamätať z minulej nehody a po niekoľkých minútach opäť v aute zažila ďalšiu. „Veľa ľudí má narazený krk alebo stavec a nemáme zakázané šoférovať. Ja mám dve ruky a dve nohy. So žiadnym autom som sa nestretla. Chytila som defekt a hodilo ma to do jarku. A mám teraz z toho trošku paniku, úzkosť…“ uviedla vystrašená Fabušová.

Celá vynervovaná so strachom nechápe, prečo sa jej dejú také hrozné veci. „Štyrikrát cúvačka, štyrikrát dopredu a na tých plechoch som došla domov. Bolo mi jasné, že nestíham už nič. Okrem kontroly som chcela aj odniesť veci na zimný štadión v Bratislave. Teraz, keď rodičia detí ledva splácajú svoje záväzky, tak nemajú na to, aby deťom kupovali teplé oblečenie na trénovanie. Ja som ponachádzala mikiny zo svojej kolekcie a s mojou fyzioterapeutkou sme sa rozhodli, že by sme to tam zaniesli deťom na krasokorčuľovanie. Bohužiaľ sa nestalo ani jedno, ani druhé,“ dodala.

Fotografie Fabušovej rozbitého auta, ktorého oprava veru nebude lacná, si pozriete TU!

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/mirkafabus