Televízna zábava nebola vždy o Farme, Zámene manželiek či iných zvláštnych a prapodivných ľudských indivíduách. Aj keď áno, našli sa aj takí, no večerné sledovanie programov sme vždy považovali za vrchol dňa. 

Zábavné, spevácke či skutočné – aj také boli relácie, na ktoré si spomenú najmä tí starší z vás. Hlavnú úlohu v nich zohrali predovšetkým skvelí slovenskí zabávači a moderátori. Tí presne vedeli, ako svojich divákov rozosmiať a nemuseli sme sa tak pozerať na nekonečné intrigy, faloš či klamstvá, ktoré prinášajú dnešné reality shows.

Večerné posedenia sme trávili pri vtipných domácich videách alebo so slávikmi z ulice. Ponúkame vám zoznam najlepších programov, na ktoré ak si ešte spomeniete, môžete sa pokojne považovať za pamätníkov 😀

SMIECHOTY (1998)

Časy, keď neexistoval YouTube, si už viacerí dnešní tínedžeri ani nevedia predstaviť. No práve preto sa doma natočené vtipné videá prezentovali v televízii. Smiechoty s Ivetou Malachovskou a Vilom Rozborilom boli jedným z najpopulárnejších programov.

TELECVOKING (1997)

Politické žarty a čierny humor Jara Filipa, Rasťa Piška, Stana Radiča, Mira Nogu, Štefana Skrúcaného a Zuzky Tlučkovej sa stali doslova legendárnymi a práve kvôli tomu ich dnes pozná celé Slovensko.

MAXIHRA (2000)

Jáááj, kto by si nepamätal časy, kedy sme pretelefonovali tisícky korún a rodičia nás na konci mesiaca naháňali kvôli účtom za telefón. A to len preto, lebo sme doma nemali počítač a Chrasha chcel hrať skrátka každý 😀

SLÁVICI NA ULICI (2003)

Žiadna SuperStar, žiadny Talent, žiadny Hlas – spevákov sme nachádzali na uliciach, kde ich oslovoval Jožo Pročko. V lepšom prípade ste mohli so svojím číslom vystúpiť v najznámejšom karaoke, kde nechýbala ani Miška Marienková.

DEKAHITY (2003)

Ak ste nepatrili k tým šťastnejším a doma ste satelit nemali, jediným kontaktom s hudbou zo zahraničia pre vás boli práve Dekahity. Takmer v každej domácnosti sa v sobotu pri upratovaní púšťali len tie najlepšie piesne. Práve tam začalil svoju kariéru aj umelci ako Kontrafakt 🙂

Pre viac zábavy nás sledujte aj na Instagrame >>>>>FUNAMAGAZINSK<<<<<

Foto/Zdroj/Video: YouTube