Určite si mnohí z vás spomínajú na legendárnu ruskú limuzínu Volga, ktorá bola vo svojej dobe autíčkom tých najmocnejších. V poslednom období sa špekuluje o tom, že Volga by sa mala dočkať svojej vynovenej verzie!

 

Ruské automobily Volga sú známe vďaka dvom najslávnejším modelom s označením GAZ 21 alebo GAZ 24. Tieto autá sa vyrábali v rokoch 1967-1992 a pod kapotou mali silný motor V8. Takéto silné mašinky používali príslušníci KGB, zatiaľ čo pre “bežných občanov” bol k dispozícii model GAZ 3102. Ten sa vyrábal dokonca až do roku 2010.

GAZ 21.
GAZ 24.

Na začiatku roka 2018 sa objavili špekulácie, že Volga by sa mohla vrátiť späť na cesty, pričom jej výroba by sa možno mohla obnoviť v blízkom období. Kedy presne by to však mohlo prísť, to zatiaľ nie je známe. Ale pozrite si, ako by mala vyzerať legendárna ruská mašina po novom.

Koncepty novej Volgy na rok 2018

Zdroj/Foto: Twitter, autoforum.cz

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D