Populárna, slovenská herečka Zuzana Vačková (49 rokov) rozhodne vie, ako chlapom presmerovať tok krvi. Napriek pomerne vysokému veku vyzerá úžasne a od kedy zistila, aký mocný je Instagram, pravidelne svojich mužských fanúšikov teší zábermi svojej pevnej, macatej postavičky!

 

Zuzka si momentálne užíva zaslúžený oddych v Chorvátsku a keďže v poslednom období prepadla behaniu, svoje tréningy nevynecháva ani na dovolenke. Evidentne po vyčerpávajúcom behu si Zuzana urobila momentku bez trička, len v športovej podprsenke a ako obvykle, opäť zbúrala Instagram! PS: Zuzkinu fotku instagramový účet si môžete pozrieť tu.

Zuzka Vačková:

Spotenú Zuzku bez trička si môžete pozrieť tu plus WOW BONUS!

Zdroj/Foto: Instagram, facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!