kittner spievajuci kadernik

Niekdajšia hviezda slovenských hudobných televíznych staníc sa z hudobnej scény záhadne vyparila. Reč je o spievajúcom kaderníkovi, Martinovi Kittnerovi. Sľubnej kariéry sa svojský spevák nevzdal dobrovoľne, za predčasné ukončenie kariéry môže vážna diagnóza a nepomohlo ani naliehanie fanúšikov!

 

Odrhovačky z repertoáru spievajúceho kaderníka, poznalo istý čas celé Slovensko. Skladby ako Prečítaj list alebo Čítam ťa rád sa so železnou pravidelnosťou objavovali v programe slovenských hudobných staníc. Úspešný blonďatý Kittner sa však rozhodol s našliapnutou kariérou skoncovať a utiahnuť sa do ústrania.

Za všetko môže krutá diagnóza. „Mám mániodepresiu, chorobu umelcov. Som na trvalom invalidnom dôchodku,“ prezradil Martin Kittner pre cas.sk. „Od roku 2016 ma bombardovali Slováci, čo žijú v Amerike, že nemôžem prestať spievať, no ja som už vôbec nechcel spievať! Nechcel som sa k tomu vracať a odkazovali mi, nech so sebou niečo robím a schudnem,“ opisuje spievajúci kaderník naliehanie fanúšikov na pokračovanie v jeho hudobnej tvorbe.

martin kittner dnes

V súčasnosti žije Martin Kittner v Košiciach, užíva si rodinný život, no sláva ho lákať neprestala. Ak mu to zdravotný stav dovoľuje, tvorí. Aktuálne vraj pripravuje svoj štvrtý album, no nie je to podľa jeho slov, lacná záležitosť.„Chcem tam mať 14 skladieb aj remixy najväčších hitov. Nech je to nadupané, tanečné, takú hudbu okrem mňa totiž na Slovensku nerobí nikto,“ prezradil spievajúci kaderník svoje plány do budúcnosti.

Najväčšie hity Martina Kittnera

Zdroj: cas.sk Foto: Facebook Video: Youtube