V nedeľu sa opäť na obrazovky Markízy vrátila obľúbená spevácka šou SuperStar. Divákom sa naskytol pohľad na menej nadaných súťažiacich, ale aj na skutočné talenty. Najviac však divákov šokoval otec mladíka, ktorý sa predstavil s vlastnou tvorbou. Nad jeho reakciou mnohí krútili hlavami, namiesto toho, aby mu bol oporou, sa modlil, aby ho porotcovia poslali domov. Prečo?

Ako posledný vystúpil pred porotu 17-ročný Ján, ktorý sa pred zrakmi všetkých postavil so smutným príbehom, no so zaujímavou vlastnou rapovou tvorbou. „Keď som mal 11, dozvedel som sa od môjho spolužiaka, že mi zomrela matka, čo ma vtedy neskutočne zničilo. Keď som sedel na kopci a rozmýšľal nad ňou, zrazu mi začali napadať rýmy,“ priznal sa Ján. „Otec mi drží palce, dúfam, že ty tiež,“ povedal zdrvene nad hrobom matky.

Počas jeho vystúpenia diváci ostali v poriadnom šoku. Správanie otca, ktorý ho počas vystúpenia sledoval odrovnalo snáď každého. „Hlavne nech mu nedajú ten papier, Pane Bože,“ znela jeho reakcia.

Aj keď Jánov postup nebol na 100% istý, porotcovia predsa rozhodli o jeho postupe. ,,Pre mňa to bolo výborné! Bez kríža na krku si silný raper,“ pochválil mladíka Marián Čekovský. Hneď na to prišla ďalšia reakcia od otca: „Pošlite ho domov, chlapci!“ Verdikt Leoša Mareša a Paľa Haberu, ktorý s Jánovým postupom nesúhlasili škodoradostne otca potešil. O všetkom rozhodla až Monika Bagárová, ktorej hlas potvrdil Jánov postup, no tu prichádzalo sklamanie otca. „Povedal som ti, že keď ti dajú papier s postupom, máš im to vrátiť!“ vynadal otec synovi, ten mu nato hneď odvetil:  „Sorry, ale nemôžem!“

Niektorí sú stotožnení s reakciou otca, no väčšina sa proti nemu zbúrila. V zákulisí sa podarilo zistiť právu príčinu jeho správania. Jánov otec si totiž myslí, že Ján v nasledujúcom kole vypadne a celé to čakanie, skúšky, nakrúcanie a premárnený čas bolo úplne zbytočné. Čo si o tomto nechápavom zmýšľaní myslíte vy? Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial