Keď dávame svoje fotky na sociálne siete, často si ani neuvedomujeme, kto všetko sa k nim môže dostať. Zábery detí sú tak dvojnásobne citlivé a diskusie, či je správne zverejňovať ich podobizne alebo nie, bývajú pomerne ostré.

Svoje o tom už vie aj muzikálová herečka a manželka českého herca Romana Vojtka, ktorého poznáme predovšetkým z filmu Líbáš jako Bůh či seriálov Vyprávěj alebo Ulice. Ten už má dve deti z predchádzajúceho manželstva. K nim pred štyrmi mesiacmi pribudol synček Nathaniel.

Na rozdiel od iných známych párov sa Petra s Romanom rozhodli, že tváričku svojho bábätka nebudú na sociálnych sieťach zakrývať. To má však, ako herečka najnovšie zistila, aj svoju odvrátenú stranu. Neznámy človek jej totiž do správ poslal nasledujúcu prosbu: „Odfotíš mi tvojho syna? Pokojne aj vo vani, to mi je jedno.“ 

„Zdieľam to hlavne pre vás, aby ste vedeli, že aj keď zlo nie je vidieť, existuje. Buďte opatrní, čo a ako zverejňujete, obzvlášť vaše deti. Komu píšete. Alebo s kým si píšu oni,“ varuje Petra Vojtková, ktorá správu riešila ráznym spôsobom. „Podľa mňa úplne jasného pedofila som samozrejme nahlásila. Tých 30 minút na polícii mi za to stálo.“

Bezpečnosť je podľa Češky aj dôvod, pre ktorý zverejňuje fotky synčeka len málokedy. V duchu témy tiež zdieľala ešte jednu historku zo života na Instagrame – istý muž jej kedysi ponúkol 300 eur za jej použité „tangáče“!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/vojtkova.petra