Pri Martinovi Jakubcovi sme si už viackrát zvykli, že môžeme očakávať čokoľvek. Nikdy nevieme, s čím príde, čo si vymyslí, čo vypustí z úst alebo čo mu napadne. Tentokrát ale poriadne prestrelil, TOTO je už skutočne príliš.

 

Len pred pár hodinami obletela svet informácia o teroristických útokoch na Srí Lanke. Zomrelo takmer 200 civilistov a počas najväčšieho kresťanského sviatku sa takýmto smutným spôsobom spojil celý svet.

V obľúbenom letovisku Slovákov si užívajú sviatky aj Sajfa s Veronikou. Tí sa len nedávno ozvali, že sú v inej časti a obaja sú v poriadku.

“News informujú, že teroristický útok na Srí Lanke si vyžiadal obete aj zo Slovenska. Údajne zahynuli tieto dva holúbky, alebo jeden ja už neviem. Správy sa odlišujú.
R. I. P. AJ TAK,” píše na svojom Instagrame, čím pobúril nielen fanúšikov známeho páru. Čo si o jeho “vtipe” myslíte vy? Je to ešte vôbec vhodné? :O

Foto/Zdroj: Instagram/ martinjakubec_official

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)