Istý chlapík menom Bryon Widner bol kedysi plný nenávisti a násilia. Väčšinu svojho detstva a aj neskôr v období dospievania, strávil v rasistických organizáciách. Potom si našiel lásku svojho života a spolu s ňou aj konečne tú správnu cestu. Rozhodol sa, že sa zmení ako vo vnútri, tak aj zvonka!

Bryona zmenila svadba a obzvlášť jeho žena Julia Larsen. Tá mu krátko po svadbe porodila syna a Bryon si uvedomil, že byť otcom je skutočne dôležitá rola, a že táto pozícia si vyžaduje zodpovednosť. Preto sa rozhodol pre radikálnu zmenu.

Trvalo roky, kým sa z neho stal vzorný otec aj manžel, no postupnými krokmi sa mu to podarilo. V prvom rade sa potreboval zbaviť rasistických tetovaní na tvári. S pomocou svojej ženy sa však dostal do tých správnych rúk a znovu začal pracovať na tom, aby sa plnohodnotne začlenil späť do spoločnosti. Úplné odstránenie tetovania trvalo takmer dva roky a musel vydržať množstvo individuálnych procedúr, z ktorých všetky boli veľmi bolestivé.

Kvôli tomuto činu bol o ňom natočený aj dokument, ktorý zaznamenáva jeho príbeh vykúpenia s názvom Vymazanie nenávisti. Bryon pevne verí, že jeho príbeh môže inšpirovať ostatných, pretože nikdy nie je neskoro na zmenu! 🙂

Je z neho úplne nový človek ! 🙂

Zdroj/Foto: zaujimavysvet.webnoviny.sk