Starostka z obce Fekišovce zvolala prvé obecné zastupiteľstvo potom, čo bola opäť zvolená do funkcie. Záznam sa, bohužiaľ, dostal na internet a pri niektorých scénach nebudete veriť vlastným ušiam, ani očiam. Veď to tam vyzerá ako v materskej škôlke!

Obec Fekišovce sa nachádza na východe Slovenska a do funkcie starostky tu opäť zvolili kandidátku Miloslavu Fedorovú. Ak ste niekedy rozmýšľali, ako to tak asi vyzerá na obecnom zastupiteľstve, teraz máte možnosť nahliadnuť bližšie do profesie a duše verejných činiteľov. Jeden zo záznamov sa totiž dostal na internet a to len budete vyvaľovať oči.

Pokiaľ by sa mylne zdalo, že verejní činitelia majú vycibrené spôsoby v malíčku, na nasledujúcich záberoch to tak veľmi nevyzerá. Starostka sa tu ku svojim kolegom chová ako učiteľka k škôlkárom a ručíme vám za to, že jej výroky vás prenesú práve do čias bezstarostného detstva. Poslanci je to však tiež neuľahčujú a svojimi úškrnmi a vzdorom tak dotvárajú atmosféru dokonalej grotesky. Pripravte si pukance!

Obecné zastupiteľstvo v obci Fekišovce

Zdroj: Facebook/Zomri | Video: Facebook/Zomri | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.