Je známe, že novodobým oznamovaním informácii terajšej vlády je prostredníctvom sociálnych sietí, na ktorej sú niekedy až veľmi aktívni. Hádka v komentároch primátora Hlohovca a taktiež člena strany Za Ľudí, je toho len dôkazom. S jeho názorom nesúhlasil premiér Matovič ani minister obrany Jaroslav Naď.

Všetko to začalo po tom, ako primátor Miroslav Kollár uverejnil status ohľadne vyhlásenia celoplošného testovania, ktoré prišlo podľa jeho názoru neskoro a nie je ako tie predchádzajúce. „Od pondelka máme nachystaný formát a parametre testovania, lebo sme zlý okres. Máme priestory, ľudí na konkrétne dni atď. Od pondelka čakáme na finálne parametre “národného skríningu”, aby sme nerobili duplicitu a po 6 dňoch sa ich konečne v nedeľu večer dozvieme, vyplýva z nich, že si tie naše prípravy v podstate môžeme strčiť za klobúk,“ napísal nahnevane primátor mesta patriaci k strane Veroniky Remišovej, ktorá ako jediná nesúhlasila s plošným skríningovým testovaním.

Jeho slová si prečítal osobne aj premiér Igor Matovič, ktorý mu to musel okomentovať. „Nechcete si to radšej vybaviť vo vlastnej strane, keďže ste boli celý čas súčasťou deja? Hrať sa na cukrového je síce fajn, ale neúprimné,“ napísal Matovič ku ktorému sa pridal Naď. „Čiže týmto statusom si chcel povedať, že nekomunikujete vôbec s Veronikou. Rozumiem,“ napísal šéf rezortu obrany, ktorý sa rozpísal aj v ďalších komentároch.

Celú hádku si môžete prečítať TU:

Zdroj/Foto: Facebook/miro.kollar.3,jaro.nad,igor.matovic.7