Leonardo DiCaprio a Tom Hardy patria k úspešným a predovšetkým slávnym hercom. Obaja sú špičky vo svojom ,,fachu“ a účinkovanie oboch vo filme je zárukou brutálneho úspechu. Nikto však netušil, že majú chlapi radi stávkovanie!

 

Sú to dva roky, čo sa obaja herci stretli pri natáčaní filmu Revenant. Pri posledných scénach už tušili, že bude film ocenený prestížnymi cenami. Stavili sa preto, že Tom dostane nomináciu na Oscara v kategórií najlepší herec vo vedľajšej úlohe, pričom Leo tvrdil, že sa mu to podarí, Tom však tomu nechcel veriť.

Nakoniec sa to skutočne podarilo a aj keď Hardy nevyhral sošku Oscara, nominovaný bol. Stávku s DiCapriom teda prehral a čakala ho poriadna výzva. Na začiatku sa totiž obaja dohodli, až ak Tom prehrá, bude si musieť na telo vytetovať niečo, čo navrhne Leonardo a on sa rozhodol pre nadpis: ,,Leo knows everything,“ čo v preklade známe ,,Leo vie všetko.“ Po niekoľkých mesiacoch sa zdalo, že z toho nič nebude, no Hardy nakoniec dodržal slovo chlapa a tetovanie má na pravom bicepse.

Foto:

Zdroj/Foto: Instagram, time.com