Čo je to v poslednom čase s tými divami? Madonna sa fotí s objektívom smerujúcim priamo medzi jej prsia nadeté v čudnom korzete, pri čudných tančekoch Britney Spears zas fanúšikovia uvažujú, či sa opäť nedala na cestu alkoholu a tvrdých drog…

Napriek tomu sa zdá, že predvádzať sa trošku uleteným spôsobom v krátkych videách je dnes „in“. Tomuto trendu, ktorý už stihol komik Fero Joke aj perfektne sparodovať, podľahla okrem iných aj hviezda svetového formátu Jennifer Lopez.

O tej sa hovorí, že v súčasnosti prechádza poriadne turbulentným obdobím. Jej vzťah so snúbencom Alexom Rodriguezom vraj nie je ani zďaleka ideálny a opätovne „zlepiť“ ho nepomáha ani spoločný pobyt v Dominikánskej republike, kde JLo momentálne natáča film Shotgun Wedding. Podľa niektorých sa preto speváčka a herečka ventiluje práve na TikToku, kde zverejňuje krátke videá zo života mimo svetiel reflektorov.

Akurát posledný raz jej to však veľmi nevyšlo… Jennifer sa kvôli obliekla do tesných žltých plaviek, vzala do ruky mobil a natočila sa pri tanci, ktorý obohatila pohľadmi do svojho výstrihu a výrazmi tváre, ktoré zrejme mali vyzerať zvodne. Výsledok je ale trochu… Rozpačitý? Ale posúďte sami!

Spomínané VIDEO nájdete >>>TU<<<! 

Zdroj: TikTok | Foto: Instagram/jlo