Slovensko zarmútila ďalšia strašná správa. Talentovaná herečka Slovenského národného divadla a hviezdičku Paneláku či markizáckych Rodinných prípadov, našli záchranári bez známok života. Vzala si život…

Podľa dostupných informácií spáchala Monika samovraždu, záchranári prišli na miesto činu krátko po 9tej ráno, už len skonštatovali smrť.

 „Vedenie Slovenského národného divadla prijalo s hlbokým smútkom správu o úmrtí poprednej mladej členky Činohry SND Moniky Potokárovej. Narodila sa 30. júna 1992 v Prešove, náhle nás opustila dnes 25. novembra 2019,“ znelo oficiálne oznámenie na stránke SND.

„Po 9. hodine v pondelok doobeda bola privolaná záchranná služba do bytu na Kolárskej 14 v Bratislave. Záchranári prišli k 27-ročnej žene. Lekár iba konštatoval úmrtie. Boli tam zjavné známky smrti,” pre portál Pluska.sk uviedol záchranár Mgr. Jozef Minár.

Zarážajúci je fakt, že nikto nevie, kto záchranárov privolal. ,,Niekto volal na tiesňovú linku, že 27-ročná žena nejaví známky života, tak bola vyslaná záchranná služba a už sa jej nedalo pomôcť. Čo bolo príčinou smrti, určí až súdny lekár,” vyjadril sa, no z médií sa dozvedáme, že išlo o samovraždu.

Foto: Facebook | Zdroj: topky.sk, pluska.sk