Stred vesmíru je miesto, ktoré sa nachádza v americkej Oklahome a to čo sa tu deje je skutočne šialené. Zvuk na tomto mieste totiž popiera všetky fyzikálne zákony a znie úplne inak. 

Na prvý pohľad úplne obyčajné miesto, no ak sa postavíte do stredu najmenšieho vydláždeného kruhu, zvuk začnete vnímať akosi inak. Odrazu počujete svoju vlastnú ozvenu, váš hlas začne znieť plechovo a len s ťažkosťami rozoznáte, čo hovoria ľudia, ktorí od vás stoja sotva na meter. Čo spôsobuje tento fenomén sa snaží objasniť niekoľko teórií, no na teraz to nikto nedokáže povedať s istotou. Zaujímavosťou je, že túto anomálie bez problémov zachytíte aj na kameru.

Video – Stred vesmíru:

Zdroj/Foto: youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Predchádzajúci článokZvrátené SMS: Baba dala svoje číslo každému chlapovi na diskotéke, takto sa s nimi pohrala!
Ďalší článokNašli sme denníček 17 ročnej teenegerky!! ;)
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!