Fakt, že byť svetoznámou hviezdou nemusí byť vždy jednoduché, sa zvykne najvýraznejšie ukázať práve v prípadoch ako tento – v živote speváčky Lady Gaga sa totiž odohrala poriadna dráma. Na venčiteľa jej psov Ryana Fishera zaútočili neznámi muži a štyrikrát ho postrelili. Ich cieľ? Speváčkini miláčikovia!

Celý incident sa mal odohrať v stredu v noci v Hollywoode. Dispečeri na linke prvej pomoci najskôr dostali informáciu o výstrele a kriku ženy. Pri ďalších volaniach sa z toho vykľulo niekoľko výstrelov a jedna ťažko zranená osoba ležiaca na zemi.

Obeťou streľby je práve 30-ročný Ryan, ktorého jednotky našli v kaluži krvi. Bol okamžite prevezený do nemocnice a jeho zdravotný stav nateraz pre médiá nie je známy. Podozriví sú v tomto prípade dvaja muži v bejzbalových čiapkach, ktorí Ryana olúpili o dvoch francúzskych buldočkov menom Koji a Gustav. Tretí speváčkin psík, Miss Asia, počas streľby utiekol a policajti ho neskôr našli túlať sa po okolí.

Zhrozená Lady Gaga vypísala za informácie vedúce k dolapeniu páchateľov 500-tisíc amerických dolárov (v prepočte 408-tisíc eur).

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Cas.sk, The Sun | Foto: Instagram