Na Farme sa tvoria priateľstvá a vzťahy, ktoré síce neraz troskotajú po pár týždňoch od jej skončenia, no vo vzácnych prípadoch aj skutočne vydržia. V prípade exfarmárov z 12. série len málokto pochybuje, že by sa napríklad Beáta a Mário, ktorí sa vyslovene našli, mali čoskoro prestať stretávať. Na rozdiel od nich mali Rebeka s Adamom niekoľko konfliktov, no zdá sa, že už na všetko zabudli a dnes si bez problémov vyrazia von. Napríklad do nákupného centra, kde však pútali pozornosť niečím iným, než farmárskou slávou…

“Posledný novembrový týždeň pred nami. A chystáme sa na Vianky!,” pochválila sa na Instagrame exfarmárka Rebeka Hlavatá, pričom pridala veľavravné srdiečko a fotku s Adamom Tomekom. Nachádzali sa v známom bratislavskom nákupnom centre.

Okrem hŕstky pochvalných poznámok však komentárovú sekciu okamžite zaplavili celkom iné slová. Ľudí totiž viac než vianočná výzdoba v pozadí či samotní exfarmári zaujal fakt, že na fotke nemajú rúška.

Rebeka s Adamom síce komentáre úplne ignorovali, no zaujímavosťou je, že na niektoré z nich odpovedala žena s rovnakým priezviskom, aké má Rebeka a fotografiou, ktorá naznačuje obrovskú podobnosť s farmárskou kráskou. Ak ide o farmárkinu mamu, tak má skvelý zmysel pre humor – koniec koncov, stačí sa pozrieť na jej poslednú odpoveď!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/rebihlavata | Foto: Instagram/rebihlavata, TV Markíza