O tom, že povolanie barovej tanečnice či tanečníka je často spájané s množstvom nepekných stereotypov, sme sa presvedčili už nedávno vďaka príbehom ľudí, ktorí sa týmto spôsobom živili (nájdete ich >>>TU<<<).

Dnes vám prinášame niekoľko ďalších krátkych výpovedí o tom, ako naozaj vyzerá život človeka živiaceho sa predvádzaním svojho tela. A hoci si niektoré z nich odporujú, často sú slová bývalých striptérov a striptérok oproti zaužívaným predstavám o ich práci poriadnym prekvapením!

1: Tancovala som celé roky. Množstvo ľudí si myslí, že striptérky sú trosky a drogové závisláčky, no s ničím takým som sa za celý čas nestretla. Zbožňovala som tancovanie – a tiež s ním spojené peniaze. Doslova mi to zaplatilo môj prvý dom. Dodnes som jediná, o kom viem, že v 21 rokoch skutočne vlastnil nehnuteľnosť.

2: Pri tyči som pracovala celý čas, čo som bola na vysokej. Jedna vec je istá – striptérky nezarábajú tak skvelo, ako sa povráva. Jasné, sú noci, keď som si odnášala batohy peňazí, inokedy to však tak nebolo ani zďaleka. A čo sa týka samotného tanca, nie je to žiadna sranda. Človek musí byť fakt silný, aby zvládol figúry na tyči! Je to extrémne náročná fyzická činnosť a trvá roky, kým sa v nej zdokonalíte.

3: V mojom klube sa aj varilo, a tak sa mi často stávalo, že zákazníci mi kúpili večeru a chceli, aby som sa s nimi najedla, lebo si skrátka potrebovali pokecať. Niektorí sa mi dokonca zdôverili, že takto „nacvičujú“ na reálne rande. Tak vidíte, nie každý, kto ide do strip klubu, je nejaký úchyl (aj keď takí sa nájdu tiež!), často sú to proste len hanbliví ľudia.

4: Tancovala som do 22 rokov, uchránilo ma to pred životom na ulici. Spoločnosť ma posielala na oslavy a rozlúčky so slobodou. Vždy sme so sebou museli vziať aj ochrankára, toho sme však mali povinnosť zaplatiť z vlastného vrecka. (Nevadilo mi to – koniec koncov som vďaka nemu bola v bezpečí.) Ďalšia vec je, že sme nikdy nemohli prijímať, čo nám naliali – taktiež z bezpečnostných dôvodov – a tak som sa musela naučiť, ako vymieňať objednané drinky za vodu, čo som si so sebou doniesla. Stále však trvám na tom, že povolanie striptérky je zábavné a lukratívne. Navyše som vďaka nemu stretla množstvo super báb!

 

5: V mojom klube som bola najlepšie zarábajúca striptérka. Prsia som mala svoje a zásadne som nenosila make-up. Troška rana pod pás pre každého, čo si myslí, že tanečnica musí byť hlúpa umelinka, že?

6: Nechcem podporovať tvrdenia, že striptérky sú zmije, no v niektorých prípadoch to tak fakt je… Nikdy nezabudnem na chlapa, čo k nám prišiel celý zlomený a nešťastný. Dal mi svoju bankomatovú kartu, aby som si vybrala, koľko peňazí len chcem. V tej chvíli ma obklopili ostatné baby, robili si z neho srandu a presviedčali ma, aby som mu vybielila účet. V žiadnom prípade! Naopak, nič som od neho nechcela a celý čas som naňho dávala očkom pozor. Človek nemusí byť psychológ, aby videl, že si prechádzal fakt zlým obdobím – a že tie ostatné boli jednoducho kravy, čo nevedia, čo od dobroty.

A napokon príbeh ako z rozprávky (hoci pre dospelých)…

7: Bol som tanečníkom v gay klube, ktorý pravidelne usporadúval aj večery, kedy si mohli zatancovať aj amatéri. (Zaplatilo mi to štúdiá na vysokej, ale o to tu nejde.) Tieto „amatérske noci“ väčšinou končili tak, že chalani, čo stáli prvý raz pri tyči, sa poriadne strápnili a odchádzali sklamaní. Našou úlohou bolo však aj tak povzbudzovať ich, aby to aspoň skúsili.

Raz k nám počas takejto noci zavítal ako zákazník totálne nádherný chalan. Od manažéra som dostal za úlohu presvedčiť ho, aby šiel na pódium. A tak som sa mu začal venovať. Dozvedel som sa, že prišiel do mesta len navštíviť rodinu a inak žije na opačnej strane krajiny. Tancoval som preňho a chcelo to dobrých pár kôl, aby sa osmelil ísť k tyči sám, aj to iba pod podmienkou, že tam budem s ním. Normálne sa to tak nerobilo, ale manažér to pre tento raz dovolil.

Vyplatilo sa – predviedol neskutočné číslo a vyhral amatérsku súťaž, ba dokonca ho ešte aj pozvali, aby prišiel budúci víkend tancovať, normálne za peniaze! Dal som mu svoje číslo s tým, že mu rád pomôžem s choreografiou a výberom spodného prádla, keďže mal na sebe v ten večer obyčajné boxerky. Ponúkol som mu niektoré zo svojich najobľúbenejších tangáčov, aby mu dodali pri platenom tanci sebavedomie.

Potom sa vrátil na právnickú univerzitu na opačný koniec krajiny, no zostali sme v kontakte. O šesť mesiacov mi zrazu z ničoho nič zavolal a povedal, že ma miluje. Cítil som to tak isto. Odpromoval som a skončil so striptízom. On si taktiež dokončil školu a odvtedy sme spolu. V júni oslávime nádherných 14 rokov ako pár – a 6 ako tí najšťastnejší manželia na svete.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Ľudia sa podelili o najväčšie TAJOMSTVÁ, ktoré skrývajú pred mužom/ženou! – 2. časť

Zdroj: Buzzfeed.com | Foto: Pinterest