Zdenu Studenkovú všetci dobre poznáme ako slovenskú herečku ale aj ako hádačku z relácie Inkognito. Práve tam prezradila divákom svoje zdravotné problémy, o ktorých vie len málokto. Všetci ostali šokovaní. 

Ostrieľaná herečka vo svojich 66 rokoch vyzerá na televíznych obrazovkách stále bravúrne. Usmiata, vždy upravená a vkusne oblečená baví divákov Inkognita spolu so svojimi kolegami každý pondelok. Vo vysielaní ich zaskočila tým, aké ju trápia zdravotné problémy. “Ja sa ale niekedy až čudujem, keď vidím, na čo všetko existujú bylinky. A ja keby som si ich dala, tak ma rovno odvezú v cínovej truhle,” prezradila pri hádaní povolania neznámeho hosťa.

Zaskočení kolegovia promptne reagovali na cínovú truhlu, prečo ? “Lebo ja som alergik. Ja by som sa do inej ani nezmestila,” odpovedala a pokračovala v hádaní. “Takto sa spýtam. Ja som silný alergik, na všetky byliny, trávy, pele, a tak ďalej. To, čo vy vyrábate, môžem používať aj ja na nervy? Lebo keď mne náhodou také dáte, tak mne takto napuchne hlava a nenájdete otvor. A to už rovno len do cínovej truhly,” ukončila Zdena svoje priznanie.

Zdroj: www.zena.pluska.sk Foto: TV JOJ.sk