Pre niekoho je univerzita hračkou – sotva tam chodí, záverečnú prácu si nechá napísať niekým iným a následne sa ešte aj vysmeje všetkých, ktorí titul získali poctivou prácou. Tí ostatní majú nielenže po rokoch štúdia často poriadny spánkový deficit, ale navyše v hlave niekoľko otrasných spomienok na svojich profesorov.

V dnešnom článku vám prinášame výpovede niekoľkých študentov z tej druhej kategórie, ktorí sa rozhodli podeliť o nepríjemné zážitky z vysokej školy. A niektoré z nich sú veru poriadne za čiarou!

– “Na semináre psychológie raz naša profesorka vyhlásila, že ide dokola prejsť celú triedu, aby sa každého jedného z nás opýtala, kedy sme prišli o panenstvo/panictvo.”

– “Raz mi profesor strhol 30 bodov z laboratórnej práce, ktorá tvorila 65 % celkového hodnotenia predmetu – a to len preto, že som písala kurzívou! Neskôr sa o ňom zistilo, že v univerzitnom laptope má uložené p*rno a dáva nechutné návrhy chlapcom na jeho seminároch.”

– “Náš profesor meškal na každú jednu prednášku 45 minút. Vraj lebo ‘proste nie je ranné vtáča’. Potom nás nútil zostávať tam ešte desiatky minút po oficiálnom skončení, lebo sme nestíhali prebrať látku. A bolo mu úplne jedno, že máme ďalšie hodiny.”

– “Raz ma chytila nejaká viróza. Nechcem rozvíjať detaily, ale sedieť na záchode a zároveň zvracať do plechovky (lebo som sa nemohla postaviť zo záchodu) je fakt ‘zážitok’. V ten deň som teda nešla na seminár. Vysvitlo, že profesorka sa práve vtedy rozhodla zadať neohlásený test. Dostala som Fx a napomenutie, že som mala byť v škole.

– “Náš biely 60-ročný univerzitný profesor histórie raz pred celou triedou vyhlásil, že ‘otroctvo vlastne nebolo také zlé’.”

– “Naše mesto raz zasiahli povodne, dom aj auto som mal pod vodou. Nemal som sa ako dostať do školy a s rodinou sme zostali odpojení od elektriny. Keď som vysvetľoval profesorke, že nebudem môcť odovzdať prácu včas, lebo mi nefunguje počítač, vyhlásila, že si ju mám urobiť v knižnici. Bránil som sa, že zaplavilo aj knižnicu. Nechala ma prepadnúť.”

– “Na seminári z literatúry začal profák horekovať, koľko strašne veľa žien je v našej triede. Potom s plnou vážnosťou zahlásil, že takýmto štýlom si jeho syn nenájde poriadnu manželku, lebo všetky budú zbytočne prevzdelané.”

– “Raz som musela vynechať týždeň školy, lebo ma hospitalizovali s ťažkou obličkovou infekciou. Kontaktovala som preto profesorku s otázkou, čo všetko si mám dobrať. Prikázala mi prísť si po papiere, ktoré budem potrebovať na blížiacu sa esej. Nechápala som, prečo mi ich nemôže jednoducho poslať mailom, no bola som ticho. Ešte stále v bolestiach po doznievajúcej infekcii som sa preto trepala hodinu autobusom do školy. Keď som za ňou prišla, začudovane na mňa pozrela, o akých papieroch to rozprávam a ešte mi aj vynadala, že som nepriniesla svoju esej! Najvypatlanejšia ženská, akú som kedysi stretla!”

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

TOP 10 chvíľ, po ktorých ľudia vedeli, že je najvyšší čas na ROZVOD!

Zdroj: Buzzfeed.com | Foto: Pinterest