Mladá študentka McKenna Clark, sa deň pred skúškou poriadne opila a v tejto rozjarenej nálade sa rozhodla, že bude dobrý nápad poslať profesorovi zamilovaný mail! Profesor Grams jej síce lásku neopätoval a na mail neodpovedal, no dúfajme, že mal aspoň zmysel pre humor.

Nakoniec aj samotnú študentku vlastný výtvor pobavil natoľko, že sa ho po vytriezvení rozhodla zavesiť na internet. Nutno ešte podotknúť, že za pár dní si ľúbostný dopis vyslúžil 100 000 lajkov a 36 000 zdielaní!

Dopis pánovi profesorovi:

Je nelegálne sa bozkávať vo vlaku, reči o počasí by mali byť nelegálne. Malo by byť legálne sa bozkávať vo vlaku, pretože je to romantické! Profesor Grams, volám sa Mckenna. Teda mala som pár Dr. Pepperov a je mi fajn. Vaša úloha je veľmi ťažká. Nemôžem ju urobiť. Je mi už lepšie, lebo Dr. Pepper už vyprchal.  Práve premýšľam nad úlohou, ktorú ste mi dali. Je nelegálne bozkávať sa vo vlaku, pretože je to porušenie bezpečnosti. Keď sa bozkávate vo vlaku, musíte si uvedomiť, že je to nebezpečné. Keby sa rušňovodič bozkával vo vlaku, kto by potom viedol vlak? Nemáte za čo. Milujem vás!

11

Zdroj/Foto: Twitter

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Predchádzajúci článokVideo: Muž sa zasekol v jaskyni, bez pomoci priateľov by sa tam zadusil!
Ďalší článokVideo: Ruskému basejumperovi sa nestihol otvoriť padák. Zo 120-metrovej výšky dopadol na zem!
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!