Štvrtý pár v markizáckej šou Svadba na prvý pohľad si prejde veľkou „terapiou šokom“. Nevesta je mladá 25-ročná čašníčka Tereza a po jej boku mal byť vedou určený 29-ročný Martin. Pár dní pred svadobným obradom sa všetko zmenilo!

Tereza miluje šport a pred svadbou sa rozhodla, že si chce vyformovať postavu do svadobných šiat, s čím poprosila o pomoc trénera Milana. To ešte netušila, že práve Milan sa do nej zamiluje na prvý pohľad a prihlási sa do šou len kvôli mladej kráske, s ktorou sa v predstavách videl pred svadobným oltárom. Na základe všetkých vykonaných testov sa odborníci zhodli, čo bude nasledovať.

„Toto nie je v súlade s pravidlami experimentu, kde sa majú zoznámiť dvaja neznámi ľudia. Ak pristúpime k zmene pravidiel, musíme mať veľmi silné dôvody „prečo“ to spraviť,“ uviedla matchmakerka Diana Fabiánová. To sa aj podarilo a zhoda Terezy s Milanom bola väčšia ako s Martinom.

Tri dni pred svadbou museli odborníci neštandardne oznámiť pôvodnému ženíchovi Martinovi, že pre nevestu našli iného partnera, ktorý s ňou sedí oveľa viac. Čo myslíte, ako sa zachová Martin? A čo Tereza pred oltárom, keď „prvýkrát“ zbadá svojho nastávajúceho?

Zdroj/Foto: TV Markíza/Voyo