Známa česká Playmate Petra sa cíti čoraz horšie na “Farme”. Nielenže bojuje s drsnými podmienkami, ale navyše musí znášať večné kritizovanie od ostatných farmárov, ktorý si myslia, že je neschopná a že sa na “Farme” ocitla omylom! Sú jej dni definitívne zrátané? 

 

Českú modelku na viac trápi to, že sa už nemá s kým porozprávať, všetci jej obľúbenci z hry vypadli a ona zostala sama. Sama sa zdôverila s tým, že si podľa nej všetkých znepriatelila, má pocit, že mala hrať od začiatku trošku inak a že jej už nikto na “Farme” neverí.

Petra je už naozaj na dne so svojimi fyzickými aj psychickými silami, nevie, či to dokáže ustáť. Pred kamerami priznala:  “Keď ráno vstanem a okolo vidím všade tie h***á a zimu, tak začínam veriť, že ostatní majú pravdu. Keď sa nezvládnem postaviť a zabojovať, tak sa budem musieť vzdať. Ale ja sa nechcem vzdávať,” vyznala sa so slzami v očiach. Viac uvidíte —TU— !

 

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*