Zápas medzi Benom Cristovaom a Filip Grznárom ovládol internet. Ben porazil svojho súpera za minútu a pol a Grznár zostal na smiech a zostali mu len oči pre plač. Je to však skutočne tak?

Ben totiž neprijal Grznárovú prvú výzvu. Ten speváka pred pár týždňami vyzval na zápas v tzv. grapplingu. Túto ponuku však Ben odmietol s odôvodnením: „Pravdepodobne by som tento zápas prehral, a keď aj nie a urobil by som trebárs remízu, tak by ma to stálo nejakú ruku alebo nohu a to mi zato nestojí.” Ben však nemal problémy so súbojom ako takým, ale so štylom a pravidlami. A tak obratom poslal kulturistovi Grznára výzvu na zápas v brazílskom jiu-jitsu. Tu však prichádza najväčší problém.

Spevák je totiž minuloročný majster Európy práve v tomto bojom umení a preto sa od fanúšikov ozývajú názory, že Grznár mal tento zápas vopred prehratý. Tomu hrá síce k cti, že sa nezľakol a výzvu pridal, no možno by to človek so zdravým rozumom neurobil.

Nadišiel deň zápasu a tak ako už všetci vedia, Cristovao porazil Grznára do minúty a pól a to bol Grznár od 40 sekundy na zemi. Grznár si však neodniesol len prehru ale aj zranenie a slušnú finančnú odmenu. Ben mu totiž sľúbil za prijatie výzvy 50 000 Kč a ďalších 50 000 ak by Grznár dokázal Cristovaa zložiť na zem. Grznár mal však smolu a miesto toho odišiel kulturista s vykĺbeným ramenom a čaká ho vcelku dlhá rekonvalescencia. Nestálo mu to ale za tie peniaze?

Video z celého zápasu:

Zdroj/Foto: Twitter, facebook, youtube