To, že pes je najlepším priateľom človeka je všeobecne známy fakt a každý psíčkar dobre vie, že láska, ktorú vám toto zvieratko dokáže dať je doslova bezhraničná. Dnes pre vás máme priíbeh, ktorý vám vženie slzy do očí!

Oranit Kittragul je majiteľom rozkošnej sučky labradora menom Messy. Priamo na druhej strane ulice žije sibírsky husky Andi, ktorý však veľmi tažko prežíva chvíle kým sú jeho páni v práci. Andi je osamote skutočne nerád, no napriek tomu, že sa mu páničkovia nemajú čas venovať celý deň, má tento psík obrovské šťastie.

Denne ho totiž chodí navštevovať verná kamarátka Messy. Messy celkom sama prejde celú ulicu a obom je hneď oveľa veselšie. Podľa výpovedí susedov sa inak uštekaný Andi okamžite po príchode “frajerky” upokojí. Jeden z týchto jedinečných momentov sa dokonca podarilo zachytiť na fotografií. Čo poviete, nie je to krásne? 🙂

Zdroj/Foto: lolmania.pl

 

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!