Katka Knechtová iba nedávno priala úlohu v obľúbenej speváckej súťaži Superstar a zdá sa, že sa na porotcovskej stoličke cíti ako ryba vo vode. Pri hodnotení výkonov nádejných spevákov sa dokáže poriadne odviazať! Dokonca až tak, že to Paľo Habera takmer nerozdýchal. Z jej úst totiž zazneli naozaj drsné, či skôr nechutné slová!

 

Keď sa pred porotu postavila mladá dvojica, Lenka a Jakub, ktorí spolu spievajú v punkovej kapele, ešte nič nenasvedčovalo tomu, čo neskôr prišlo. Súťažiaci si vybrali emotívnu skladbu  Impossible, ktorú predviedli v duete.

No už po prvých tónoch bolo jasné, že do sveta veľkú dieru nespravia a ich nádej na postup a prípadnú sľubnú spevácku kariéru náhle zhasla. Najprv porotcovia po sebe iba poškuľovali a divili sa, čo tu títo dvaja robia. Nedokázali uveriť, že spolu aj spievajú v jednej kapele.

No, keď prišiel refrén, už nedokázali vydržať a začali sa otvorene smiať. Habera a Knechtová dokonca skončili v záchvatových kŕčoch a následne výkon mladej dvojice prirovnali ku falošnej kakofónií.

Na tento disharmonický a falošný spevácky prejav, Knechtová zareagovala nečakanou a aj trošku nechutnou hláškou: „Ja fakt, keď mám nejakú hlístu v riti, tak teraz definitívne vyšla von.“ Zaskočený Habera na jej drsné slová ihneď odpovedal: Noo, tak takéto hodnotenie sme tu ešte nemali“ a súťažiacich následne počastoval titulom „Najfalošnejším číslom v histórii Superstar v Česko-Slovensku!“

Vypočujte si teda ten ,,najfalošnejší spev v histórii Superstar”!

A to, že jednoznačne nepostúpili asi netreba ani spomínať! A zdá sa , že Paľo Habera začína mať vážnu konkurenciu!

Zdroj/Foto: youtube