Martina Schindlerová sa po dlhšej pauze znova vrátila na výslnie pódií a do svetiel reflektorov. Aj keď svojho času hviezdila v speváckej show Slovensko hľadá Superstar, odvtedy sa jej život extrémne zmenil.

33-ročná kráska sa stihla vydať, ale aj rozviesť a má krásne dve deti. Im venovala všetok voľný čas a snažila sa spraviť im čo najkrajšie detstvo. Okrem iného ale nezabúda ani na seba, aktuálne sa na Instagrame pochválila skvelou novinou.

“Vážení a milí, dovoľte mi sa vám pochváliť, žeeeee už som doktorka PhD. a mám titul za menom. Tento týždeň som úspešne ukončila svoje trojročné doktorandské štúdium na fakulte práva na Univerzite Komenského v Bratislave obhajobou dizertačnej práce. Bol to nervák, ako každá štátna skúška, darmo, už mám deti a kadečo v živote za sebou,” chváli sa speváčka, ktorá je na seba patrične hrdá.

“Som dôkazom toho, že všetko vo vašom živote je možné, že každý váš sen, ktorý záleží od vás (nie od niekoho iného) sa vám splní, keď sa rozhodnete, že to chcete zažiť. A môže to znieť akokoľvek bláznivo, je to reálne,” dodala sebavedomá Martina. Blahoželáme 🙂

Foto/Zdroj: Instagram/ martinaschindlerova