Najhoršia rana pre rodičov je, ak ich dieťa ochorie a oni mu nie sú schopní pomôcť a preto prišiel rad na nás. Hľadajú sa dobrovoľní darcovia krvi pre len trojročnú Miušku, ktorá od februára tohoto roka bojuje so zákernou chorobou!

 

Pre rodinu Bullových z Trnavy nastalo najnáročnejšie obdobie v ich živote. Trojročná dcérka Mia Bullová bojuje už od februára 2018 s onkologickým ochorením v Bratislave. Súrne potrebuje krv, ktorej má však nemocnica málo. Preto rodina a blízky formou sociálnych sietí žiadajú širokú verejnosť o POMOC!

Krv pre malú princezničku môžte darovať hocikde na Slovensku a hľadajú sa všetky krvné skupiny. Nie sú presne stanovené požiadavky na darcu, preto krv môže darovať každý. Stačí ak pri darovaní krvi uvediete: meno Mia Bullová  22.12.2014 DFN Bratislava Onkológia. V mene nášho magazínu prosíme všetkých potencionálnych darcov o pomoc pri záchrane mladého života.

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*