Markíza v posledných dňoch pristúpila k ráznym zmenám a vo vysielacom čase do popredia zaradila spravodajské relácie s vládnymi predstaviteľmi o koronavíruse, ktoré informujú sledovateľov o aktuálnom stave. Inak tomu nebude aj tento týždeň! Tí, ktorí sa tešili na pondelkový večer so Susedmi, budú zrejme sklamaní. Markíza dáva sitkomu stopku! Môže za to koronavírus alebo nízka sledovanosť?

TV Markíza otriasa poriadnymi zmenami. Pre koronavírus sa na istý čas odložilo natáčanie obľúbených seriálov, najmä aby herci a štáb neboli v ohrození. Stopku od televízie dostal aj zábavný sitkom Susedia, ktorý na obrazovkách končí. Na druhej strane je pravdou, že neodštartovali jarnú sériu veľmi úspešne. Ich sledovanosť sa oproti minulým epizódam výrazne znížila.

Ešte začiatkom minulého týždňa Markíza zvažovala aj nad treťou epizódou, no vo štvrtok dostali Marcin s Krausom stopku a tento týždeň ich nahradí Pán profesor v riadnom vysielacom čase 20:30 a po ňom bude nasledovať ďalšia mimoriadna relácia o koronavíruse.

Či sa Susedia vrátia je momentálne nejasné. Tvorcovia však nezúfajú a pevne veria, že dlhší oddych sa môže v tomto prípade vyplatiť a neskôr môžu Susedia dostať vhodnejší vysielací čas.

Zdroj: pravda.sk Foto: Instagram/susedia.official