Svadba na prvý pohľad 2. diel

Kým prvá časť novej relácie Svadba na prvý pohľad si divákov okamžite získala sympatickým párom a skvelou atmosférou, tá druhá sa ponesie v celkom inom duchu. Šťastie a príjemnú zvedavosť nádejného ženícha Ľuba (28) totiž kalí vedomie, že najmilovanejší človek v živote sa odmietol zúčastniť na jeho veľkom dni. Dôvodom má byť práve to, že otec odmietol rešpektovať Ľubovo rozhodnutie dať sa na podobný projekt. Považuje ho za nepremyslené a zlé.

Šiel do toho s horúcou hlavou? Fitness tréner Ľubo sa má totiž v prítomnosti kamier oženiť so ženou, ktorú nikdy v živote nevidel. Na jeho veľkej svadbe sa pritom nezúčastní ani jeden z jeho rodičov. Matka ho po rozvode s jeho otcom opustila a 28-ročný Ľubo ju tak nevidel už vyše dve dekády. O to trpkejšie pre mladého ženícha je, že ho nepríde podporiť ani ten jediný rodič, ktorý mu zostal.

„Môj otec sa rozhodol, že nebude súčasťou tohto celého,“ vyjadril sa mladý tréner. „Je to možné, že sa mu to nepáči, ale tak je to môj život. Ja robím svoje rozhodnutia a rozhodol som sa ísť do tohto, tak idem do toho.“

Ľubo Svadba na prvý pohľad

Ľubovi však našťastie najbližšiu rodinu na obrade nahradia aspoň dobrí kamaráti, ktorí vždy stoja po jeho boku a vedia presne, čo potrebuje. Prišli ho teda privítať už na hotelovej izbe, kde priniesli na posmelenie fľašu šampanského.

Nateraz je otázne, či je celý príbeh pravdivý alebo sa televízia po poriadnom trapase, po ktorom mnohí diváci odmietli uveriť v reálnosť celej relácie, len snaží napraviť si reputáciu.

Zdroj: TV Markíza | Foto a video: TV Markíza