O tom, že jeden z účastníkov prekonal koronavírus, sme vás už informovali. Aj to značne skomplikovalo priebeh natáčania a celkovo pandemická situácia nie je nič príjemné najmä pre produkciu tak náročnej show, kde majú novomanželia veľkú hostinu či svadobnú cestu na druhom konci sveta. 

Kreatívna producentka reality show Petra Búzová potvrdila, že v projekte nejde o žiadnych zaplatených hercov. „Nie sú to žiadni herci a za účinkovanie nedostávajú honorár. Navyše zo všetkých prihlásených sa snažíme vyradiť tých, ktorých láka iba zviditeľnenie sa na televíznej obrazovke a o skutočné zoznámenie nemajú záujem,“ uviedla pre Refresher.

V momentálnej ťažkej situácii bolo ale mimoriadne náročné vybaviť im svadobné hostiny cesty do zahraničia spojené s karanténou či sťahovanie sa do spoločného bývania z okresu do okresu.

„Prvá vlna ovplyvnila kastingovú fázu, takže po prvých troch osobných pohovoroch sme boli nútení prejsť do virtuálnej formy, to znamená, že prvotné rozhovory prebiehali online,“ prezradila nám kreatívna producentka. Natáčanie sa teda výrazne natiahlo a pôvodne plánované spustenie počas letných mesiacov sa posunulo až na jeseň.

Foto: Instagram/ tvmarkizaofficial | Zdroj: refresher.sk, cas.sk