Kým ľudia zvyknú o psoch tvrdiť, že sú to tie najvernejšie a najmilujúcejšie bytosti, mačky sú v tomto smere kruto podceňované. Stigmu ignorancie, ktorú v sebe neprávnom nosia, sa rozhodol zbúrať Rob Moore, majiteľ mačacieho dua Shorty a Kodi. Do svojho bytu nainštaloval kamery a odišiel do práce. Výsledok?

Bezduché hranie sa, smutné pohľady na dvere a srdcervúci mačací plač… Tak vyzerajú hodiny a hodiny čierno-bieleho adoptovaného kocúrika Kodiho, ktorý týmto spôsobom čaká na návrat svojho majiteľa z práce.

Ľudia si len málokedy uvedomujú, že pre ich domácich miláčikov predstavujú stred vesmíru. Keď odchádzajú z domu, v hlave už riešia celkom iné problémy a nezvyknú sa zamýšľať, čo zatiaľ robia osamotené psíky, mačičky či iné domestikované zvieratá. Preto je na rozdiel od nás pre chlpáčov lockdown dobrou správou – trávime s nimi totiž omnoho viac času.

Robovo video zobrazujúce Kodiho, ktorý je naňho mimoriadne naviazaný, si za krátky čas stihlo pozrieť viac ako milión ľudí. Povedali by ste, že mačka čaká na svojho pána takýmto spôsobom – podobne ako dieťa, ktoré svojho otca nevidelo poriadne dlho? My teda nie!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Boredpanda.com | Foto: Instagram/shortyandkodi