Moderátorke Evelyn Kramerovej sa dokonale darí miasť Slovákov. Kým na Instagrame sa zdá, že z nej “ubúda” každým dňom, na obrazovkách vidíme jej postavu stále takmer rovnakú a bez väčších zmien. Celý tento fenomén však má dokonale logické vysvetlenie…

Farmu vidíme v televízii s mesačným oneskorením, outfity pre moderátorku Evelyn sú vybrané nie vždy úplne najšťastnejšie, a čo je najdôležitejšie, každý vie, že kamera pridáva kilogramy. To je len niekoľko z viacerých dôvodov, prečo sa blondínkino farmárske ja tak líši od toho Instagramového.

V skutočnosti sa Evelyn netají tým, že prepadla zdravému životnému štýlu, no predovšetkým vášni pole dance, teda tanca okolo tyče. Ten je mimoriadne efektívnym spaľovačom tukov, keďže pri ňom pracujú aj tie svaly, ktoré bežne nepoužívame a na rozdiel od väčšiny cvičení, toto sa nedá tak jednoducho oklamať. Ak ho človek fláka, v tom lepšom prípade ho “len” nezvládne.

Tvrdohlavá Evelyn však nie je žiaden lenivec. Aj vďaka tomu už dnes zvláda aj poriadne náročné figúry. Niet sa čo čudovať, že na fotografiách, ktoré najnovšie pridala na svoj Instagram, priam žiari! Čo poviete? Podľa nás nikdy nebola viac s*xi!

Spomínané zábery si môžete pozrieť TU!

Zdroj: Instagram/evelynjefresh | Foto: Instagram/evelynjefresh, TV Markíza