Krstiny sa podľa tradície konali v Kaplnke sv. Juraja vo Windsore, tentokrát ale v súkromí! Práve na tomto mieste mali rodičia malého Archieho aj svadbu. Na slávnosť dorazili najbližší, chýbali však veľmi dôležití ľudia!

Arcibiskup z Canterbury v sobotu v súkromnej kaplnke na hrade Windsor pokrstil syna britského princa Harryho a jeho manželky Meghan. Vojvoda a vojvodkyňa tak obišli ďalšiu kráľovskú tradíciu, nakoľko krstiny malého Archieho sa konali v súkromí.

Malý Archie mal na sebe oblečené tradičné čipkované rúcho, v ktorom krstili aj deti princa Williama a jeho manželky Kate.

Kto neprišiel na Archieho krstiny?

Samotná kráľovná Alžbeta II. na krstiny, ktoré sa konali v úzkom kruhu pozvaných hostí, neprišla, pretože mala naplánovaný iný program. Doria Ragland, matka Meghan, síce dorazila, ale bez svojho manžela. Údajne Thomas Markle na slávnosť nebol pozvaný! Vraj preto, lebo spôsobil mnoho problémov pre kráľovskú rodinu, vrátane zdieľania citlivých informácií s bulvárom a verejného urážania princa Harryho. Meghan svojmu otcovi dá druhú šancu vtedy, ak nebude hovoriť s tlačou a bude mu maximálne dôverovať. Thomas Markle pracuje na tom, aby sa dostal znova do života svojej dcéry.

Mnoho priaznivcov britskej kráľovskej rodiny bolo sklamaných, že sa Harry a Meghan s ich synčekom v tento krásny deň neukázali na verejnosti. Dokonca neoznámili ani to, kto je Archieho krstný otec a krstná mama. Na sociálnej sieti nám aspoň zanechali dve fotografie! 🙂

krstiny

archie

Zdroj: cosmopolitan.com | Foto: Instagram /sussexroyal