Denník, ktorý sa nemal nikdy dostať na svetlo sveta odokryl život Naomi Adamu, ktorú pred tromi rokmi uniesli s ďalšími 275 študentkami. Muky, ktoré musela každý deň znášať si písala do tajného denníka spoločne so štyrmi kamarátkami. Slová uväznených dievčat vyvolávajú hrôzu!

Naomi po rokoch fyzického a psychického týrania zostala na žive a dokonca bola prepustená na slobodu spoločne s ďalšími 82 dievčatami. Jediné, čo sa jej podarilo zachrániť a prepašovať von z tábora únoscov bol tajný denník. ,,Každý deň nás tu bijú, sme otrokyne,“ tieto slová boli v zošite napísané mnohokrát.

Mladé dievčatá sa totiž stali svedkyňami ostrej hádky pri ich únose, kde sa muži hádali, či ich unesú alebo okamžite spália. Nakoniec sa rozhodli zavďačiť svojmu vodcovi a so zbraňami v ruke ich narvali do auta. ,,Ak sa niektorá z vás pokúsi utiecť, zastrelím ju na mieste,“ kričal na ženy trasúce sa od strachu neznámy muž.

Prvým krokom únoscov bolo konvertovať dievčatá na islam. Dostali jasné ultimátum, a to buď sa stanú moslimkami alebo ich polejú benzínom a zapália. Taktiež sa väznitelia chceli s dievčatami oženiť. Ak sa vzopreli, boli bité a znásilňované.

Zdroj/Foto: Twitter, ilpost.it