Najväčší fast foodový reťazec je vám určite známy a aj napriek tomu, že má každý rok miliardové zisky, na zákazníkoch chce zarobiť ešte viac. Zamestnanci sa priznali k nekalým praktikám, ktoré ich naučili na školení.

Svet šťavnatých hamburgerov a chrumkavých hranoliek je pre zákazníkov neustále veľmi obľúbený. No tajné triky zamestnancov môže ľudí poriadne nahnevať a sklamať. Zamestnanci sa totiž priznali, že absolvovali školenie, ktoré zámerne okráda zákazníkov o zaplatené jedlo.

“Pracoval som v spoločnosti McDonald’s a naučili ma, ako pri napĺňaní hranolčekmi stlačiť škatuľku tak, aby sa do nej zmestilo menej. Vyzeralo to, akoby krabička bola plná. Lenže nebola. Iba jeden zákazník tento trik odhalil. Vysypal hranolčeky do vrecka a potom ich dal naspäť do škatuľky, pričom ju druhýkrát naplnil len do polovice. Tak som mu musel dať viac hranolčekov,“ uviedol jeden z bývalých pracovníkov vo fast foode.

 anime commercial from make mcdonald GIF

Rovnaké praktiky sa údajne dejú aj v prípade nápojov, ktoré sa nedolievajú až po povrch. Ide o desiatky bývalých zamestnancov, ktorí boli znechutení z nastavených pravidiel. Spoločnosť však všetky tvrdenia popiera a samozrejme upozorňuje, že zákazníkom poskytujú tie najkvalitnejšie služby.

Zdroj/Foto: Instagram, reddit.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.