Nádherná biela svadobná róba pani Vrbovskej je snom mnohých budúcich neviest. Snedá Jasmina v šatách posiatych miliónom perličiek doslova žiarila a neskutočne jej sadli, aj v partiách tehotenského bruška. Samotná návrhárka tohto skvostu prezradila, aké tajomstvo použila pri ich tvorbe!

 

Tehotná moderátorka Jasmina Alagič bola nádherná nevesta a biele šaty od prominentnej návrhárky Jany Pištejovej jej naozaj sadli ako uliate. Samotná dizajnérka prezradila, aké tajomstvo použila, keď ich tvorila. Na jednom detaile si dala ozaj záležať!

„Materiál je veľmi luxusný a je vyšívaný tisícami drobných sklenených korálikov. Sklo dodalo šatám na váhe. Spotrebovalo sa 60 metrov hodvábneho taftu, saténov, tylov a vyšívaného tylu,” prezradila Pištejová na sociálnej sieti. Jasminine šaty boli výnimočné aj tým, že návrhárka podobný strih sukne doteraz nenavrhovala. „Tento strih sukne som konštruovala prvýkrát, milo ma prekvapil finálny efekt veľkorysých záhybov. Na modele sa pracovalo 140 hodín,” šokovala návrhárka luxusných modelov.

,,Závoj je taktiez ručná práca, jemne vyšívaný drobnými perličkami rozsypanými na tyle ako hviezdy na oblohe,” popísala exkluzívny detail svojho majstrovského diela Jana Pištejová. Práve nádherný pavučinkový závoj udrel mnohým svadobčanom do očí, niečo podobné totiž na žiadnej inej svadbe vidieť nemohli, nakoľko Jasminina svadobná vizáž je absolútnym unikátom.

Zdroj/Foto/Video: Instagram