Šaty, v ktorých sa v žiadnom prípade nemôžete zohnúť a otočiť sa k pohľadom bokom sa tiež nemusí vyplatiť? Aj také existujú a zdá sa, že vkusu Dominiky Mirgovej vyhovujú úplne dokonale. Vybrala si ich totiž na natáčanie svojho nového klipu k piesni Láska.

“Si moja hviezda, ja nechám zviesť sa len na tvoj lúč,” spieva Mirgová v jemnej balade, ktorá je po jej poslednom kontroverznom počine s názvom NOAČO tematicky pomerne veľkým prekvapením. Klip k piesni obohacujú umelecké zábery dvoch mladých talentovaných krasokorčuliarov a jeho koniec vás zaručene dojme. Jediné, čo so všetkou tou decentnosťou vôbec nekorešponduje a v konečnom dôsledku to v diele pôsobí ako päsť na oko, sú speváčkine odvážne šaty.

Zábery Dominiky v spomínaných šatách nájdete >>>TU<<<!

“Podľa názvu asi zamilovaná pesnička a oblečená ako keby si išla na ples v opere šľapiek,” nedaroval jej to istý fanúšik a ďalší sa pridávali. “A zase prsia von. Keď ničím iným zaujať, tak aspoň prsiami…,” krútila hlavou istá Slovenka.

Mirgová sa však už raz nechala počuť, že negatívne komentáre zásadne nečíta, a tak sa zrejme nedozvie, že nie každému si takéto divoké kombinácie odvážneho oblečenia a zamilovaných piesní po chuti.

Na druhej strane, nikto nie je povinný sa riadiť podľa rôznorodých názorov iných. Ako vždy teda platí staré známe, že ak sa niečo niekomu nepáči, nemal by sa na to pozerať. Že ale kvôli tomu môže umelec prísť o fanúšikov, ktorí sú alfou a omegou jeho denného chleba, je už záležitosť druhej strany mince.

KLIP k piesni Láska nájdete >>>TU<<<! 

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial | Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial, YouTube/DMirgovaLIVE