Všetci si istotne dobre pamätáte na Dávida z relácie V siedmom nebi. Mladík, ktorý bol od útleho detstva spolu aj s jeho mamou týraný otcom alkoholikom, to jedného dňa nevydržal a otca zavraždil. Prípad nenechal chladným ani Vila Rozborila, ktorý sa rozhodol tento čin prostredníctvom relácie V siedmom nebi riešiť a to prosbou na pani prezidentku Zuzanu Čaputovú. Tá mala údajne udeliť Dávidovi milosť. Ako to nakoniec dopadlo?

Udelenie milosti Dávidovi za vraždu vlastného otca rozdelil Slovákov na dva tábory. Jedni sa zhodli v tom, že predsa by mu mala byť udelená milosť, druhí tvrdili presní opak! Dávid sa za svoj otrasný čin nehorázne hanbí a je si vedomí že svoju chybu už nevráti späť. Koniec koncov kríž spojený s pocitom viny si so sebou ponesie už do konca života.

Vilo Rozboril však krátko pred Veľkou nocou prichádza s dobrou správou: „Skvelá správa pred Veľkou nocou. Dávid, chlapec, ktorý to už nevydržal, praskli mu nervy a ukončil život tyranovi – DOSTAL MILOSŤ. Dávid, všetci pozdravujeme. Drž sa. A váž si druhej šance. Veľa šťastia,“ napísal moderátor na facebookovú stránku. My sa k Vilovi pripájame a taktiež prajeme Dávidovi veľa šťastia a síl.

Zdroj/Foto: Facebook/ViloRozboril, Instagram/vilorozboril